\
 

Blachodachówki

blachodachówkaBlachodachówka to jeden z najchętniej wybieranych materiałów na dachy. Blachodachówka jest blaszanym pokryciem dachu, imitującym dachówkę ceramiczną. Tworzy ją ocynkowana blacha, która następnie zostaje powlekana tworzywem. Jej wierzchnią warstwę pokrywa zazwyczaj poliester, zarówno gładki, jak i matowy.

Swoją popularność, blachodachówka zawdzięcza wielu zaletom. Jest estetyczna, stosunkowo niedroga i występuje w szerokiej gamie kolorystycznej – porównaj. Bogata paleta barw pozwala na idealne dopasowanie kolorystyczne dachu do koloru otynkowania domu oraz własnych preferencji. Pozwala ona na posiadanie dachu w bardzo nietypowym kolorze, np. niebieskim czy zielonym, dzięki czemu dom zyskuje pewien indywidualizm i wyróżnia się z otoczenia.

Blachodachówka jest materiałem lekkim. Waży klika razy mniej od dachówek ceramicznych, jest także łatwa w montażu. Można ją zastosować na dachach nowych, ale także na starych dachach, które są poddawane renowacji. Blachodachówkę można położyć, zarówno na dachu o niewielkim nachyleniu, jak i na dachy bardzo strome. Do listy zalet blachodachówki, trzeba jeszcze dodać dużą trwałość. Dach wykonany z blachodachówki będzie służył przez lata, jeśli jego wykonanie zostanie powierzone firmie zatrudniającej doświadczonych i rzetelnych fachowców.

Nasza firma gwarantuje Państwu dobrze wykonany dach z blachodachówek dobrej jakości. Oferujemy blachodachówki wielu cenionych na rynku producentów, mają więc Państwo gwarancję dobrej jakości. Szeroka gama kolorystyczna, pozwoli na wybór dachu według własnych preferencji kolorystycznych.

Copyright © 2019 BudMet