\
 

Obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie stanowią nieodłączny element usług dekarskich. Dobrze wykonane zapewnią ochronę przed przeciekaniem wody przez pokrycie dachowe. Prawidłowe wykonanie obróbki blacharskiej oprócz szczelności dachu, zapewnia także jego estetykę. Dlatego ważne jest, by powierzyć wykonanie dachu profesjonalnej firmie, która oferuje także dobrej jakości obróbki blacharskie – sprawdź tu.

obróbki blacharskieObróbki blacharskie są zwykle wykonywane ze stali. Jeśli rodzaj pokrycia dachowego tego wymaga, mogą być one wykonane z innych materiałów. Często w wykonywaniu obróbek blacharskich stosuje się np. aluminium. Obróbki blacharskie pozwalają na zlikwidowanie różnych nieszczelności w pokrywie dachowej. Czasem te nieszczelności powstają przypadkiem, wiele jest także takich, które powstają w naturalny sposób, np. w okolicy komina.

Obróbki blacharskie często wykonuje się w tym samym kolorze, co pokrycie dachowe. Bogaty wybór kolorystyczny obróbek blacharskich pozwala na ich doskonałe dopasowanie kolorystyczne. Wygląd obróbek zależy od specyfiki dachu, czyli od jego rodzaju i kształtu. Obróbki blacharskie mają różną grubość, zazwyczaj wykorzystuje się obróbki od 0.55 mm do 2 mm. Podstawowymi rodzajami obróbek blacharskich są np. pas nadrynnowy, pas podrynnowy, obróbki komina czy obróbki przyścienne.

Nasza firma oferuje profesjonalnie wykonaną obróbkę blacharską. Wykonują ją fachowcy posiadający wiedzę i doświadczenie, co gwarantuje szczelność i dobrą jakość dachu. Obróbka blacharska wykonana przez specjalistów z naszej firmy charakteryzuje się dużą estetyką.

Copyright © 2019 BudMet